Artykuł sponsorowany

Nowoczesne bramy wjazdowe - szeroki wybór na rynku

Nowoczesne bramy wjazdowe - szeroki wybór na rynku

Nowoczesne bramy wjazdowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce, dzięki swoim zaletom oraz szerokiemu wyborowi dostępnemu na rynku. Wśród nich znajdziemy zarówno klasyczne, jak i nowatorskie rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Warto zatem przyjrzeć się bliżej temu, jakie rodzaje bram wjazdowych są obecnie dostępne oraz jakie cechy je charakteryzują.

Bramy segmentowe - komfort i bezpieczeństwo

Bramy segmentowe to jedne z najpopularniejszych modeli na polskim rynku. Ich konstrukcja składa się z kilku poziomych paneli, które podczas otwierania przesuwają się po prowadnicach umieszczonych pod sufitem. Dzięki temu rozwiązaniu brama zajmuje niewiele miejsca, a jej otwarcie jest płynne i ciche. Ponadto bramy segmentowe są wyjątkowo szczelne, co sprawia, że stanowią doskonałą barierę termiczną oraz akustyczną. Warto dodać, że tego rodzaju bramy można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno pod względem wymiarów, jak i kolorystyki. Jeśli chodzi o wysokiej jakości bramy, Płock i okolice to rejon działania specjalistów takich jak Rolmetbud.

Bramy rolowane - oszczędność miejsca

Kolejnym rodzajem nowoczesnych bram wjazdowych są bramy rolowane. Ich konstrukcja opiera się na pionowych lamelach, które podczas otwierania zwijają się w specjalną skrzynkę umieszczoną nad otworem. Dzięki temu, bramy rolowane nie zajmują miejsca na suficie, co sprawia, że są idealne dla osób ceniących sobie oszczędność przestrzeni. Ponadto tego rodzaju bramy są bardzo łatwe w obsłudze oraz montażu, a także charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Warto również wspomnieć, że bramy rolowane dostępne są w wielu kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych preferencji klienta.

Bramy przesuwne - elegancja i nowoczesność

Bramy przesuwne to kolejna propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań w zakresie bram wjazdowych. Są one szczególnie polecane dla posiadłości z dużymi przestrzeniami wjazdowymi, ponieważ ich konstrukcja pozwala na zamontowanie nawet bardzo szerokich modeli. Bramy przesuwne charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz solidnością wykonania, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Warto dodać, że tego rodzaju bramy można wyposażyć w różnego rodzaju systemy automatyki oraz dodatkowe elementy zabezpieczające, co zwiększa komfort użytkowania oraz poziom bezpieczeństwa.